Midden in het centrum van Apeldoorn krijgen we op korte termijn deze bovenwoning in tijdelijk in beheer. De bovenwoning ligt direct aan het uitgaanscentrum van Apeldoorn.
Het betreft eigenlijk 2 appartementen, die we als 1 gaan verhuren. De appartementen beschikken elk over een woonkamer, slaapkamer, badkamer, keuken. Het dakterras wordt gedeeld met elkaar.
Het geheel wordt aan 1 partij verhuurd. Dit komt mede doordat de appartementen geen eigen NUTS voorzieningen hebben, maar deze met elkaar delen.
Het appartementen worden samen verhuurd voor € 1.200,– per maand. Deze prijs is exclusief de kosten voor gas, water en elektra (G/W/E).
De verhuur gaat plaatsvinden op basis van de Leegstandwet. Bij deze vorm van huur heb je de zekerheid dat je er minimaal 6 maanden kunt wonen en geldt er een opzegtermijn vanuit de verhuurder van 3 maanden. Jijzelf hebt 1 maand opzegtermijn.
Inwonende kinderen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan.
De bovenwoning is zeer geschikt voor vrienden, stellen die de kosten met elkaar willen delen, maar wel apart van elkaar willen wonen en daardoor een betaalbare tijdelijke woonruimte hebben, centraal in Apeldoorn.
De financiële voorwaarden bij deze bovenwoning zijn; het bruto maandinkomen dient minimaal driemaal de maandhuur te bedragen. Bij aanmelding dienen drie recente maandloonstroken en een profielschets te worden ingestuurd. Ben je ZZP’er, dan volstaat de meest recente jaarrekening.
Interesse? Laat dit ons weten via de reageer-knop en wie weet word je binnenkort uitgenodigd voor een bezichtiging!